Резултати са окружне смотре рецитатора – ,,Песниче народа мог“

1.       Богдан Петковић, 1.разред – 1.место и пласман на Републички ниво такмичења

2.       Тијана Митић, 5.разред – 2.место.

Окружно такмичење из књижевне олимпијаде:

Ивона Гигић, 8.разред. Пласман на Републички ниво такмичења.

 

Резултати са општинског такмичења ,, Смотра рецитатора

Ученици нижих разреда:

Богдан Петковић, 1.разред – 1.место и пласман на окружни ниво.

Нина Станисављевић, 4.разред – 2.место и пласман на окружни ниво.

Вук Станисављевић, 3.разред и Деспот Јовановић, 2.разред – 3.место и пласман на окружни ниво.

Ученици виших разреда:

Тијана Митић, 5.раред – 1.место и пласман на окружни ниво.

Сара Китић, 8.разред – 2.место и пласман на окружни ниво.

Милица Јовановић, 7.разред – 3.место и пласман на окружни ниво. 

 

Резултати са општинског такмичења из историје:
1. Милица Јовановић – 7.разред, 3.место и пласман на окружно
2. Анђелија Лазић – 7.разред, 3.место и пласман на окружно.
Рецитаторско такмичење у Кикинди ,,Сада сањам мастила у боји“ :
 – Тијана Митић – 5.разред, 2.место
Резултати са општинског такмичења из биологије:
– Ивона Гигић – 8.разред, 3.место и пласман на окружно.
Резултати са окружног такмичења из математике:
-Никола Станисављевић – 4.разред, 2.место
Резултати са окружног такмичења из Информатике и рачунарства и пласман на Државно такмичење:
1. Вукашин Мартиновић – 6.разред, 1.место.
2. Андреј Вучић – 7.разред, 1.место

Резултати са такмичења школске 2023-2024.године

Општинско такмичење из Информатика и рачунарства:

  1. Вукашин Мартиновић, 6.разред – 2.место, пласман на окружном;
  2. Андреј Вучић, 7.разред – 3.место, пласман на окружном.

Иако је такмичење из информатике и рачунарства категорисано као општинско, такмичење се организовало онлајн, где су се такмичили ученици са територије Републике Србије.

Општинско такмичење из Књижевне олимпијаде:

  1. Ивона Гигић, 8.разред – 2.место и пласман на окружном;
  2. Милица Јовановић, 7.разред – 3.место и пласман на окружном.

Општинско такмичење из Енглеског језика:

  1. Ивона Гигић, 8.разред – 2.место и пласман на окружном;
  2. Невена Јовановић, 7.разред – 3.место и пласман на окружном.

Општинско такмичење из Математике:

  1. Никола Станисављевић, 4.разред – 3.место и пласман на окружном.

 

Општинско такмичење из Српског језика и језичке културе

  1. Миљана Трајковић, 6.разред – 3.место и пласман на окружном;
  2. Милица Јовановћ, 7.разред – 1.место и пласман на окружном;
  3. Ивона Гигић, 8.разред – 1.место и пласман на окружном.